Ümbermõtestades
kinnisvara

Nemos Real Estate on arhitektuuriteadlik kinnisvaraarendusettevõte. Usume läbimõeldud, piire nihutavasse disaini, mis tõstab ehitatud keskkonna kvaliteeti ja annab identiteedi ruumidele, kus me elame, töötame ja mängime.

Mida me teeme?

Lühi- ja pikaajalised projektid

Arendame projekte nii kohese ehitus- ja müügipotentsiaaliga kui kolme- kuni kümneaastase investeerimisvaatega.

Elu- ja ärikinnisvara

Erinevalt enamikest turuosalistest tegeleme mõlemat tüüpi kinnisvaraga.

Ümberpööramis- ja taasarendusprojektid

Pöörame ümber toksilist kinnisvara, millel on strateegilised, arhitektuurilised või dokumentatsiooniga seotud puudujäägid ning kasvatame kinnisvara väärtust, millel on veel kasutamata potentsiaali.

Strateegiline partnerlus

Oma ekspertiisi ja kogemustega kinnisvara eluringist saame erinevates koostöövormides panustada väga eriilmelistesse projektidesse.

Projektid

Nemos taastab väärtustamata hooneid ja arendab uushoonestust eesmärgiga rajada inspireerivaid ja intrigeerivaid keskkondasid. Oma loomingus oleme interdistsiplinaarsed, katsetajad ning peame oluliseks kinnisvaraarenduse tulemusena mitte ainult füüsilise toote loomist, vaid terviklikku atmosfääri, kus saab kokku põnev arhitektuur, jätkusuutlikkus, funktsionaalsus, biofiilne disain, kasutajakesksus ja inimlik mõõde.

Vaata kõiki

Filosoofia

Olemasolu mõte

Lisame väärtust, mitte ei müü pelgalt elustiili

Me usume, et igapäevast elu rikastavate ruumide ja elukeskkondade loomisest võidavad nii meie kliendid kui investorid.

Taust

Pikaajaline kogemus kinnisvarahalduses

Me teame, kuidas ehitatud keskkond praktilises kasutuses käitub ja kestab. Meie vaade kinnisvaraarendusele on värske ja kaugele vaatav.

Põhialus

Kõigi meie tegevuste keskmes on kestlikkus

Me töötame kinnisvaraga, mis on jätkusuutlik nii keskkonna mõistes, arhitektuuriliselt, elu- ja töökeskkonna kui investeeringuna.