Meist

Nemos Real Estate on arhitektuuriteadlik kinnisvaraarendusettevõte. Usume läbimõeldud, piire nihutavasse disaini, mis tõstab ehitatud keskkonna kvaliteeti ja annab identiteedi ruumidele, kus me elame, töötame ja mängime.

Asutaja

Ülari Niinemägi

Alustasin kinnisvarahalduse õpinguid ülikoolis idealistliku usuga, et arendajana saan kõige rohkem mõjutada meid ümbritsevat elukeskkonda. Pärast edukat tippjuhikarjääri Balti riikide suurimas kinnisvarahaldusettevõttes, kus kandsin hoolt 200 miljoni euro väärtusega kliendiportfoolio eest, otsustasin luua Nemose. Minu eesmärgiks on ümber mõtestada kaasaegne ja jätkusuutlik kinnisvara.

Kirgliku matkaratturina inspireerib mind oma turvatsoonist väljumine, uute radade avastamine. Oma ettevõtte loomine on sarnane kogemus: see annab võimaluse leida uusi viise asjade nägemiseks ja tegemiseks ning vabaduse oma visiooni ellu viia.

Audiofiilina, kelle plaadikogusse kuulub tuhandeid vinüülplaate, olen õppinud hindama detaile, mis teevad tulemuse täiuslikuks ja terviklikuks. Hobikorras vintage Skandinaavia mööbli restaureerimine on mulle õpetanud, et hea disain ühendab endas esteetika ja funktsionaalsuse; oma olemuselt on hea disain tõepoolest ajatu.

Kõik need kogemused on kujundanud minu arusaama sellest, mida tahan pakkuda oma klientidele – kinnisvara, mis on isiklik, esteetiline, praktiline, julge ja jätkusuutlik.

Kontakt

ulari@nemos.ee
+372 525 0155

LinkedIn

Filosoofia

Olemasolu mõte

Lisame väärtust, mitte ei müü pelgalt elustiili

Me usume, et igapäevast elu rikastavate ruumide ja elukeskkondade loomisest võidavad nii meie kliendid kui investorid.

Taust

Pikaajaline kogemus kinnisvarahalduses

Me teame, kuidas ehitatud keskkond praktilises kasutuses käitub ja kestab. Meie vaade kinnisvaraarendusele on värske ja kaugele vaatav.

Põhialus

Kõigi meie tegevuste keskmes on kestlikkus

Me töötame kinnisvaraga, mis on jätkusuutlik nii keskkonna mõistes, arhitektuuriliselt, elu- ja töökeskkonna kui investeeringuna.