Projektid

Pärnu pangamaja

Suursugune Pärnu esindusväljaku äärse dominantse asukohaga ajalooline ja muinsuskaitseliselt väga väärtuslik hoone, mis planeeriti 1930ndatel Eesti Panga Pärnu filiaaliks. Hoone arhitektid on Anton Soans ja Alar Kotli. Nemos Real Estate ostis hoone välisinvestorite käest 2019. aastal ja pärast hoone tervikliku kontseptsiooni loomist ja restruktureerimist jätkab hoone katusekorruse arendamisega. Uusarenduse juhtiv arhitekt on Koit Ojaliiv (KUU).

Asukoht
Rüütli 40a, Pärnu
Staatus
Projekteerimine
Tegevus
Ümberehitus ja uusarendus
Maht
3,5 miljonit eurot / 3300 m²
Partnerid
KUU arhitektid, Ace of Space

Sabin audiobaar

Sabin oli Eesti esimene audiobaar. Koha keskmes oli muusika ja seda pretsedenditult hästi varustatud kuulamise ruumi, mitmepalgelise programmi ning plaadipoega. Nemose asutaja Ülari Niinemägi oli asutajate ringis, CFO ja resident DJ.

Asukoht
Kalasadama 8, Tallinn
Staatus
Suletud. Otsime uut asukohta!
Tegevus
Kontseptsiooni arendus, käivitamine ja opereerimine

Postmodernistlik eramu

1980ndatel projekteeritud arhitekti eramu, mis on üks väheseid sedavõrd muutumatul kujul säilinud postmodernistlikke eramuid Nõmmel. Renoveerime hoone kaasaegsetele võimalustele ja vajadustele vastavalt, säilitades ja väärtustades ajastule ning arhitektile iseloomulikke töövõtteid ja lahendusi. Lisaks ehitustöödele kuulub projekti juurde hoone täielik sisustamine (mööbel, sisustuselemendid, kunst jne.).

Asukoht
Nõmme, Tallinn
Staatus
Projekteerimine, renoveerimine ja sisustamine
Tegevus
Renoveerimine